تبلیغات
ØÑŁŷ ŚŏŋĜ īŁ ĜŏōĶ - مردی به نام خدا
دنیایی پر از عکس ســـــــــــــــــونـــــــــــــــگ ایــــــــــــــل گــــــــــــوک

مردی به نام خدا

یکشنبه 8 مرداد 1391 06:08 ب.ظ

نویسنده : نگار و ساینا
ارسال شده در: مردی به نام خدا ،
سلام بچه ها این سریال + جومونگ و خانواده ی هیجانی به عنوان بهترین فیلم سونگ انتخاب شده




مایکل کینگ (با بازی سونگ ایل گوگ بازگیر نقش جومونگ) جوانی بسیار برازنده و ورزشکار است ، که همه را به خود جذب می کند . اما پشت این چهره آرام دریایی طوفانی مخفی است و تا زمانی که مایکل انتقام خود را از قاتلان والدینش نگیرد آرام نمی گیرد . ۲۵ سال پیش پدر مایکل که یک افسر دولتی است توسط تعدادی از تبهکاران به قتل می رسد و خانه او به همراه زن و فرزندانش به آتش کشیده می شود .

اما مایکل که شاهد به قتل رسیدن پدر خود بوده به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات پیدا می کند . اکنون پس از ۲۵ سال او یک تاجر موفق است و همه او را با نام جعلی مایکل کینگ می شناسند . او در صدد بر می آید تا انتقام خون والدینش را از قاتلان پدرش که اکنون همه جزو تاجران متنفذ و سرشناسان کره هستند بگیرد و در این راه بارها از جذابیت و هوش سرشار خود استفاده می کند ، اما هربار با وارد شدن یک زن خبرنگار سر به هوا به نام “جین بو بای” نقشه هایش دچار مشکل می شود . پس از مدتی مایکل به این دختر علاقمند می شود ، که به شدت حسادت مردی که شیفته جین بو است را بر می انگیزد .

 

از قضا این فرد کارمند سی آی اس است و به شدت به دنبال یافتن هویت واقعی مایکل است . از طرف دیگر زن زیبایی که همکار مایکل است نیز به شدت به او علاقمند است و در نتیجه …

نام ها : 신이라 불리운 사나이 / Shinira Bulriwoon Sanai / A Man Called God
نام سریال کره ای : فرشته الهی ، فرشته خدایی ، مردی به نام خدا
کشور : کره جنوبی
سال :
۲۰۱۰
شبکه :
MBC
ژانر : رومانتیک
اپیزود :
۲۴ قسمت





دیدگاه ها : از این فیلم راضین
آخرین ویرایش: شنبه 7 مرداد 1391 06:15 ب.ظ